Pak Stanković: Kampanja protiv Nikolića traje konstantno

[box align=’box-center’ id=’6717′]

Pak Stanković je u Jutarnjem programu TV Pink rekla da je ta kampanja intenzivirana od proleća i da se svakog dana kreiraju nekakve afere, koje se spinuju i da se oko toga pravi velika priča.

Savetnica predsednika Srbije je istakla da nekome nije u interesu da se održi vojna parada u Beogradu u prisustvu predsednika Rusije Vladimira Putina.

Pak Stanković je istakla da će predsednički izbori biti tek za dve godine, da je puno nerešenih problema, a da predsednik Srbije radi svoj posao na dobar način i da je posvećen Srbiji.

„Mi smo nedavno videli na koji način se finansiraju pojedini mediji u Srbiji. Dakle, to je dovoljan indikator da je ovakva kampanja sistematska, da se pokušava vlast predstaviti kao nesposobna, diletantska. Stalno nekakve čarke tu isplivavaju koje u suštini ne postoje“, rekla je Pak Stanković.

Na pitanje novinara o odnosu predsednika Nikolića sa potpredsednicom vlade i ministarkom saobraćaja, građevinarstva i infrastrukture Zoranom Mihajlović, Pak Stanković je odgovorila da „sve ide u istom pravcu, međutim, pojedinci nekada iskoče malo u svom delovanju u nekom drugom smeru“.

„Predsednik u principu reaguje na ono što se dešava i pokušava nekako da vrati stvari u prave tokove“, dodala je Pak Stanković.

Komentarišući izjavu Mihajlovićeve da predsedniku Nikoliću „nedostaje energije“, Pak Stanković je ocenila da Mihajlovićeva kvalifikuje predsednika Nikolića na neprikladan način.

Tagovi

Povezani tekstovi