[box align=’box-left’ id=’4650′]
Na sastanku Đilasa i predstavnika RRA izrečene su pretnje i uvrede članovima Saveta. U RRA kažu da je jučerašnji sastanak sa čelnicima DS bio kratak i mučan i da predstavnici DS-a nisu bili spremni da čuju odgovore na primedbe koje su izneli. Navode i da su na sastanku izrečene pretnje i uvrede članovima Saveta.
Zamenik predsednika Saveta RRA Goran Karadžić ocenio je Đilasovu izjavu „vodite računa šta radite, promeniće se vlast” strašnom.
„Nismo je očekivali ni od koga u ovoj zemlji, a najmanje od predsednika DS. Savet RRA nije reagovao na to što gospodin Đilas kvalifikuje kao razliku od 10 ili 20 puta u pojavljivanju predstavnika stranaka vlasti u medijima jer takva razlika ne postoji”, rekao je Karadžić.




