Knić bez konkursa

[box align=’box-left’ id=’9908′]

„Opština Knić neće do kraja godine raspisivati javni poziv za sufinansiranje medijskih sadržaja, pošto budžetom nisu opredeljena sredstva za ovu namenu“, navodi se u dopisu koji je PU Asocijacija lokalnih i nezavisnih medija „Lokal pres“ stiglo od predesednika ove opštine.

„Od početka godine ova mala šumadijska opština, u kojoj živi nešto više od 14.000 stanovnika, nije imala bilo kakvih izdvajanja za medije. Na područiju Knića ne postoji ni jedna medijska kuća“, napominje se u dopisu predsednika opštine, dok je pokrivenost televizija sa regionalnom frekvenciom minimalna.

„Budući da je u toku izrada budžeta za narednu godinu, biće razmotreno opredeljevanje sredstava za sufinansiranje medijskih sadržaja“, zaključuje se u dopisu.

Tagovi

Povezani tekstovi