[box align=’box-left’ id=’4354′]
Naši izvori nisu juče hteli da govore o detaljima istrage ni o imenima osumnjičenih, ali su naglasili da sve što je prethodnih dana pisano o ovom slučaju u beogradskim novinama nije tačno!
– Mnogi će se iznenaditi kada objavimo rezultate istrage. Biće to veliki dan za državu Srbiju. Završićemo jedan veliki posao, koji su sve prethodne vlasti deceniju i po gurale pod tepih – kaže Informerov izvor iz Vlade Srbije.
Bivši načelnik Vojnoobaveštajne agencije Aleksandar Dimitrijević kaže da je uveren da će svi koji su učestvovali u ubistvu biti uhapšeni.
– Mislim da smo zaslužili da posle 15 godina dobijemo epilog slučaja koji je trebalo davno rešiti – ističe Dimitrijević, uz očekivanje da će i ostala nerešena ubistva novinara iz tog perioda biti razrešena.
S druge strane, kriminolog Zlatko Nikolić sumnja u dokaze koje Tužilaštvo ima.
– Kad služba organizuje ubistvo, ako je u ovom slučaju to ona radila, to se priprema i sprovodi perfektno, uništavaju se svi mogući tragovi koji bi mogli da kompromituju. Dok ne vidimo šta se i kako tu odigralo, svi dokazi su sporni.
Jovo Ćuruvija, brat Slavka Ćuruvije, nije želeo da komentariše ove najave sve dok se zvanično ne obelodane imena i prezimena ubica.




