
Ljajić: Do juna 2015. godina digitalno emitovanje
Ministar telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je danas da će Srbija do juna 2015. godine preći na digitalno emitovanje i najavio da će za najsiromašnije kategorije stanovništva država obezbediti neophodne set-top-boksove






















